4 důvody proč si vybrat právě GENERALSOUND

ZAJIŠTĚNÍ VEŠKERÉ ORGANIZACE

Přesně tak! Proč zbytečně obvolávat více firem. Vše potřebné obstaráme my.

Můžeme opatřit DJ, moderátora, hudební skupinu, karaoke techniku a nebo třeba i fotografy nebo kameramany. Navíc na nás můžete nechat i doplňkové služby, jako např. potisk triček, skleniček, výroba pozvánek, vstupenek, šerp, dekorací apod. Spolupracujeme s reklamními agenturami

PERFEKTNÍ TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

Bojíte se, že Váš ples nebude dostatečně dobře osvětlený a ozvučený? S námi nít strach nemusíte!

Nabízíme kompletní technické zajištění maturitních plesů. Ozvučení, osvětlení, videoprojekce, ale i například lasershow.

Přečtěte si více o našem vybavení

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Máte potíže s organizací plesu? Jako profesionálové s téměř dvacetiletou praxí Vám rádi poradíme.

Máme velmi bohaté zkušenosti s technikou a organizací společenských akcí. Dost často se právě na maturitních plesech stává, že je například naprosto zbytečně některá služba nevědomky objednána dvakrát, na druhé straně se zas na poslední chvíli zjišťuje co ještě bylo potřeba zajistit. To se Vám s námi nestane!

PŘÍVĚTIVÁ CENA

Nemusíte se bát, že Vaše pracně shromážděné peníze na ples vyletí komínem :-)

Díky našim zkušenostem a kontaktům ušetříte nezanedbatelné množství peněz. Navíc je zde možnost slevy formou "sponzorování" Vašeho plesu - stačí jen uvést naší firmu mezi sponzory a umístit naše loga. Víše sponzoringu se určuje podle rozsahu objednaných služeb. Další možností jak získat slevu (v pevné výši 10%), doporučení naší firmy vedoucí k uzavření smlouvy o realizaci s další maturitní třídou.