Profi partner pro organizátory kulturních akcí

Co umíme: Pro vaši kulturní akci zajistíme profesionální ozvučování, osvětlování a další technické zabezpečení.

Pro koho: Organizátory veškerých hudebních produkcí, kulturních akcí, festivalů, seminářů, předváděcích akcí, konferencí, firemních party, eventy, apod.

Působíme po celé ČR.

Naše vybavení

  • 12 zvukových aparatur o výkonech 200W – 50 000W se samozřejmou možností jejich bezproblémového spojování a tím i násobení akustického výkonu.Decentralizované ozvučování rozsáhlých a členitých prostor, bezdrátové přenosy signálu.
  • několik světelných systémů, množství inteligentních světel,follow spoty, lasery, mlhostroje pro dokonalé nasvícení scény a působivé efekty.Efektní osvětlování budov pro různé slavnostní příležitosti
  • Velkoplošná videoprojekce na plátna, nebo stěny budov apod, LED videostěna, videorežie, kamery + bezdrátové přenosy videosignálu..
  • Lasershow s lasery o výkonu až 20W !
  • Mobilní zastřešená podia,ground support,AL příhradové konstrukce
  • Jsme schopni zajistit připojení do elektrické sítě vzdálené až 500 m a to včetně zřízení tzv. dočasné přípojky do sítí distributorů el. energie. Je to mnohem levnější a ekologická alternativa dieselagregátů (elektrocentrál).

Normy Veškerá naše ozvučovací, osvětlovací a video technika vyhovuje evropským bezpečnostním normám a je podrobována pravidelným revizím. Zeptejte se konkurence, zdali jejich též!

Naše letité zkušenosti se zajištěním technických požadavků malých i velkých hvězd nejen českého show business a vyhlášených festivalů dokazují skutečnou profesionalitu firmy.

Mám zájem o Technické zabezpeční akce