Nabízíme Vám k PRONÁJMU zastřešená mobilní podia pro venkovní prostředí nebo i bez střešní konstrukce pro použití v halách a podobných prostorech, jež nejsou vybaveny vlastním podiem.

Naše mobilní podia

Námi nabizená mobilní podia jsou unikátní skládací konstrukce, která umožní stavbu v ideálním případě i v hodinovém termínu!!! Mobilni podia je možno postavit i na značně nerovném terénu a v několika výškových úrovních Výška podia je variabilní od 1,1m do 2m, včetně plynule stavitelného schodiště.

Přehlídková mola

Z podiových desek stavíme i přehlídková mola. Samozřejmostí je černé / bílé oskertování a na povrchu koberec, nebo baletizol v mnoha barevnách variantách.

Střešní konstrukce na podia

Střešní konstrukce,nezbytná pro venkovní akce,je z certifikovaných příhradovýh profilů, nesených buď věžemi "ground support" nebo u nejlevnejší varianty čtyřmi lifty . Doporučujeme však použití systému "ground support" z důvodu větší nosnosti a možnosti zavěšení světel, popř. reproduktorů. Konstrukce je vždy pochopitelně důkladně zavětrována a zakryta tmavou dekorací.